Sport

20. dubna 2016

Fotogalerie: Fotbalovému souboji univerzit kralovalo VUT

Autor: Igor Šefr

I když se fotbalový tým VUT mohl zdát na první pohled papírově slabší, nakonec své modré rivaly udolal a v historicky prvním Fotbalovém souboji univerzit zvítězil. Brněnská technika porazila Masarykovu univerzitu s konečným výsledkem 2:1. Obě branky VUT padly už v prvním poločase: v 10. minutě skóroval Milan Slavík (FSI) a v 33. minutě předvedl nádherný gól Tomáš Podaný (FP). V druhém poločase, konkrétně v 57. minutě zápasu, zabodovala i Masarykova univerzita. Hlavně poslední minuty utkání byly velmi napínavé, nakonec se ale podařilo náskok VUT udržet a do šaten odcházel vítězně červený tým VUT. Fotbalový souboj univerzit na stadionu Srbská, kam v úterý 19. dubna zamířily na čtyři tisícovky fanoušků, zachytil fotograf Igor Šefr.